در ایام منتهی به روز 24 خرداد 1392 حضور جوانان در ستادهای انتخاباتی حامی دکتر حسن روحانی ستودنی بود. در روز انتخابات نیز حضور جوانان در حوزه‏های رای‏گیری مثال‏زدنی بود. در حوزه‏های رای‏گیری شهرستان‏های کاشمر و بردسکن و خلیل‏آباد این موضوع جلوه خاصی داشت. شنیدم که جوانان اصلاح‏طلب و اصولگرایان حامی دکتر روحانی در این سه شهرستان در بازه تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به صورت خودجوش اقوام و آشنایان و همسایه‏ ها را دعوت به شرکت در انتخابات می‏کردند. میل به تغییر مشهود بود. این مسئله در میان جوانان رنگ و بوی خاص خود را داشت.

سه دلیل و فرضیه ی عمده در توجیه سیاست های رشد اقتصادی به مثابه آزمون اصلی ارزیابی عملکرد اقتصادی توسط نظره پردازان ارائه شده اند.

تحولات بین المللی و جهانی شدن اقتصاد فرصت ها، امکانات و هزینه هایی را به همراه دارند و کشورهای در حال توسعه باید تلاش کنند از فرصت ها و امکانات بین المللی بیش ترین بهره را ببرند و هزینه های آن را به حداقل برسانند.این کار مستلزم بهره‌مندی از یک استراتژی توسعۀ مناسب و مطلوب است. تدوین استراتژی توسعه مستلزم توجه به مفاهیم، دیدگاه ها و نظریات جدید توسعه است.

صفحه1 از5